Pagalba - Paieška - Nariai - Kalendorius
Pilna versija: Skanėstai
manovaikas.com > Virtuvėlė > Receptai
Puslapiai: 1, 2
Rena
kestas
Kada čia užsukti reiktų ant tokios vakarienės? biggrin.gif
Rena
CITATA(kestas @ May 10 2010, 11:26 AM) *
Kada čia užsukti reiktų ant tokios vakarienės? biggrin.gif

kai pats pasigaminsi girl_haha.gif
Rena
Lazanija

(pagal zuzla)
pakepiau 0,5 kg faršo su svogūnu ir morka, patušinau su mažu indeliu kons.pomidorų - įdaras paruoštas; baltasis padažas - pakepinu 2 šaukštus miltų 100 gr sviesto, po truputį pilu karštą pieną (~0,7 l) ir maišau, kad nebūtų gumuliukų (čia reik smulkesnės mano konsiultacijos klausiantiems atsakysiu) - paruošta; indo dugną padengiu balto padažo sluoksniu, paskui lakštai, faršas, sūris, baltas padažas, lakštai, faršas, sūris, lakštai, baltas padažas, sūris; ir į orkaitę - 200 laipsnių 30-40 min uždengus folija ir dar kažkiek, kol apskrųs
dvi svarbiausios tikros lazanijos taisyklės: 1) viršutinis sluoksnis - lakštai, ne faršas ir 2) negailėti sūrio

P.S. as ne virinu pieno, pilu iskart salta.
Rena
Gintarasos salotos

marinuoti pievagrbiai, marinuoti agurkai, virtas liežuvis , poras, majonezas- supjaustai ir sumaisai.
witalyli
CITATA(Rena @ Jun 14 2010, 08:12 PM) *
Gintarasos salotos

marinuoti pievagrbiai, marinuoti agurkai, virtas liežuvis , poras, majonezas- supjaustai ir sumaisai.

O aš maniau,kad tu ir nufotkinai girl_in_dreams.gif
Rena
CITATA(witalyli @ Jun 14 2010, 08:27 PM) *
O aš maniau,kad tu ir nufotkinai girl_in_dreams.gif

kad as ju dar nedariau, vis neprisiruosiu scratch_one-s_head.gif
Gintarasa
Blynai su karštu kefyru flag_of_truce.gif

Blynai gaunasi labai panašūs į mielinius, bet be mieliu, paprasti gaminti i_am_so_happy.gif
Visa paslaptis yra karštas kefyras!!Iir blyneliai tobuli. Tik kefyro neužvirkit, o pagaukit prieš pat virimą - kitaip jis į varškę pavirs. Ir pasiimkit maišyt didesnį dubenį, nes kai sodos įdedi, pradeda viskas kilt labai biggrin.gif

0.5 l kefyro
1kiaušinis
4 šaukštai cukraus
žiupsnelis druskos
3 stiklinės miltų
šaukstelis sodos

Tešla turetų būti grietinės tirštumo, gal vos tirštesnė 4u.gif

Kefyrą ant ugnies įkaitinti iki užvirimo, tuomet gerai maišant supilti kiaušinį išplaktą su cukrumi, įdėti gesintą sodą, druską ir miltus, šluotele išplakti ir kepti flag_of_truce.gif
Gintarasa
Skanios bulvės

Nukopinau: supjaustom skiltelem bulves, idedam i vendeni, uzverdam ir iskart nukosiam tada uzpilam alyvuogiu aliejaus, druskos, ismakaluojame jas, idedame cesnako skilteliu neluptu, truputi su peiliu patraiskyt (as ju negailejau) sukreciame i skarda, idedame sviezio rozmarino, ir 30-40 min kepame, kol apskrus virsus Nu skanumas, traskumas. Mane suzavejo rozmarino kvapas, kai iskepe jis toks traskus patapto, labai prie bulviu dera, todel ir jo negailekit wink.gif
Dera manau prie visko mesos, zuvies, paukstienos ir t.t

Vaidiki
CITATA(Gintarasa @ Sep 14 2010, 01:59 PM) *
Blynai su karštu kefyru flag_of_truce.gif

Blynai gaunasi labai panašūs į mielinius, bet be mieliu, paprasti gaminti i_am_so_happy.gif
Visa paslaptis yra karštas kefyras!!Iir blyneliai tobuli. Tik kefyro neužvirkit, o pagaukit prieš pat virimą - kitaip jis į varškę pavirs. Ir pasiimkit maišyt didesnį dubenį, nes kai sodos įdedi, pradeda viskas kilt labai biggrin.gif

0.5 l kefyro
1kiaušinis
4 šaukštai cukraus
žiupsnelis druskos
3 stiklinės miltų
šaukstelis sodos

Tešla turetų būti grietinės tirštumo, gal vos tirštesnė 4u.gif

Kefyrą ant ugnies įkaitinti iki užvirimo, tuomet gerai maišant supilti kiaušinį išplaktą su cukrumi, įdėti gesintą sodą, druską ir miltus, šluotele išplakti ir kepti flag_of_truce.gif

Būtinai bandysiu, nes mes blynininiai flag_of_truce.gif
Daliūnė
PS Blondiniškas klausimas - kaip gesinti sodą biggrin.gif
kestas
Rūgštimi, pieno produktais lyg ir ;]
Gintarasa
CITATA(Daliūnė @ Sep 22 2010, 12:28 PM) *
PS Blondiniškas klausimas - kaip gesinti sodą biggrin.gif

Acto šlakeliu užplikt arba su grietine pamaišyk 4u.gif
tatedo
Čili sriuba su pupelėm

Apie pusę kg jautienos faršo
Svogūnas
Porą čili pipirų
Konservuotų raudonųjų pupų
6 pomidorai
Galva česnako
1 Jautienos sultinio kubelis
Sūris pabarstymui
Druska

Faršą pakepinti su svogūnu keptuvėje ir permaliti per mėsmalę, kartu sumalti ir pomidorus, česnakus, pipirus. Viską virti puode, šiek tiek įpilti vandens, bet šiaip sriuba turi būti tiršta, prieš baigiant sudėti pupas. Aštrumas pagal skonį, man aštrumo užteko nuo tų dviejų čiliukų daugiau nieko aštraus nebedėjau. Verdant dar šiek tiek svieto įdėjau.
Rena
sriubyte, tai skaniai atrodo good.gif
tatedo
CITATA(Rena @ Nov 2 2010, 07:51 PM) *
sriubyte, tai skaniai atrodo good.gif

Nerealiai skani ir buvo virsiu dar tikrai ne kartą.
tatedo
Spurgos

400 gr varškės, 4 kiaušiniai, 200 gr. cukraus, 350 gr. miltų, 1 a.š. gesintos sodos.
Kiaušinius išlpakti su cukrumi, sudėti varškę, miltus ir gėsintą sodą. Tešla gaunasi tokia nevisai kieta, lipni. Kepiau aiejuje, rankas nuolat drekinu vandeniu.

Gintarasa
CITATA(tatedo @ Nov 4 2010, 07:31 PM) *
Kepiau aiejuje, rankas nuolat drekinu vandeniu.

Bet jei drėkini vandeniu, tai labai spirga aliejuje paskui juk spurgos scratch_one-s_head.gif Aš tai aliejum pasitrinu rankas vis flag_of_truce.gif
tatedo
CITATA(Gintarasa @ Nov 5 2010, 09:28 PM) *
Bet jei drėkini vandeniu, tai labai spirga aliejuje paskui juk spurgos scratch_one-s_head.gif Aš tai aliejum pasitrinu rankas vis flag_of_truce.gif

Po Labai mažai sudrėkinu tai nespirga, o va su aliejum tai nesugalvojau scratch_one-s_head.gif
danka
Kaip noriu cili sriubytes girl_in_dreams.gif
Gintarasa
Kuršėnų vyniotinio receptas flag_of_truce.gif
Rasve
Jau blem kaip noriu spurgų, ale iš ko jas kept, jei varškės nimaaaa girl_hysteric.gif girl_hysteric.gif
Gintarasa
CITATA(Rasve @ Nov 29 2010, 04:14 PM) *
Jau blem kaip noriu spurgų, ale iš ko jas kept, jei varškės nimaaaa girl_hysteric.gif girl_hysteric.gif

Mielines kepk flag_of_truce.gif
Rasve
CITATA(Gintarasa @ Nov 29 2010, 04:59 PM) *
Mielines kepk flag_of_truce.gif

nenoriu, noriu varškinių, nes juk visada svajoji apie tai, ko negausi biggrin.gif
Rasve
Prisiviriau ir aš spurgų, ale kol išsiviriau nebnorėjau biggrin.gif
dlambliukas
Rekomenduoju, liuks dalykėlis i_am_so_happy.gif Tik aš iš dvigubos normos kepiau girl_in_dreams.gif
http://aguonele.blogspot.com/2010/04/marmu...vos-keksas.html
dlambliukas
Rekomenduoju dar vieną patiekaliuką i_am_so_happy.gif
http://skanusgyvenimas.blogspot.com/2010/1...nt-kopustu.html

Tik vištieną aš smožijau ne su majonezu, bet su aliejum ir pomidorų padažu su prieskoniais girl_in_dreams.gif
Gintarasa
Aaa, žiūriu mano draugikė neveltui laimėjo - populiarūs ir skanūs jos receptai, ania? girl_in_dreams.gif
dlambliukas
CITATA(Gintarasa @ Dec 5 2010, 11:17 AM) *
Aaa, žiūriu mano draugikė neveltui laimėjo - populiarūs ir skanūs jos receptai, ania? girl_in_dreams.gif

Tikrai skanu i_am_so_happy.gif ir, kas man svarbiausia, nėra baisiai daug terlionės girl_in_dreams.gif
Rakutė
„Triufeliukai“

6 kietai virtų kiaušinių tryniai
1 stiklinė cukraus
200 g. margarino
200 g. grietinės
miltai pagal kietumą ( kad neliptų prie rankų ir galėtum rutuliukus susukti, bet ne per kieta:))
vaflių paprastų
šokolado

Išvirtus trynius ilgai trinti, kol jie tarsi sulimpa. Tada po truputį berti cukrų, po truputį dėti sutarkuotą ar mažais gabaliukais supjaustytą margariną ir viską gerai ištrinti. Supilti grietinę. Dėti po truputį miltus ir maišyti. Darant sausainius įdėti po spanguolę (aš tai niekada nededu) Nedaryti didelių rutuliukų, nes kepant kiek pakyla, be to apvoliojus vafliukais, jie dar padidės. Kepti apie 200 laipsnių temperatūros orkaitėje, kol gražiai paruduoja ( kepa tikrai greitai).
Vaflius sutarkuoti bulvine arba burokine tarka (aš su mėsmale susimalu ) Galima dar įdėti citrinos rūgšties, kad nebūtų per saldu.
Kai atvėsta sausainiai, juos meti po vieną į karštą šokoladą, su šakute ištraukti ir mesti į vafliukus apvoliojimui. Dėti ant lentelės kad sustingtų.

Skanaus flag_of_truce.gif
witalyli
nu skaniai tie triufeliukai skamba,ale daug terlionės girl_in_dreams.gif
Rakutė
CITATA(witalyli @ Dec 19 2010, 06:22 PM) *
nu skaniai tie triufeliukai skamba,ale daug terlionės girl_in_dreams.gif

aš ir taip galvojau, kol nepabandžiau girl_in_dreams.gif
Gintarasa
Sluoksniuotos silkių salotos i_am_so_happy.gif

Į gilaus dubens apačią dedam:

mano taip mėgstamų marinuotų pievagrybių (kad padengtų visą dubens apačią) biggrin.gif
silkę, supjaustytą kubeliais
pakepintus 2 svogūnus
majonezo (dedant jį su šaukštu vis pagrūst, kad suliptų viskas)
virtas morkas, supjaustytas kubeliais
vel majonezo pagrūdžiant
virtų kiaušinių
vėl majonezo (aišku, labai plonai tuos majonezo sluoksnius reik daryt, kad vos užteptų ir vis pagrūst)
virtas bulves, pjaustytas kubeliais
ir vėl užtept majonezo.

Įkišt salotas į šaldytuvą, kad atvėstų ir tada apverst į lėkštę - gaunas tada grybai viršuj, ir visi sluoksniai spalvom gražiai matos. Tikrai puošnu ir skanu i_am_so_happy.gif
Rasve
hm, gal gamint naujakui, nors silkės nelab, bet skaniai skamba scratch_one-s_head.gif o dar būtų foto, tai manau seilėm apsitaškyčiau tongue.gif
Gintarasa
CITATA(Rasve @ Dec 29 2010, 12:43 PM) *
hm, gal gamint naujakui, nors silkės nelab, bet skaniai skamba scratch_one-s_head.gif o dar būtų foto, tai manau seilėm apsitaškyčiau tongue.gif

Gali pabandyt - tos silkės ten nedaug dedas - tik kad apklotų sluoksnį ir viskas. Bet tikrai - tie grybai labai skonį gerą duoda flag_of_truce.gif
danka
Tai mano kitokia truputi :
sluoksniuoti :

silke kubeliais
virtos bulves kubeliais
kiausinis virtas pjaustytas
nepamenu ar buvo agurku marinuotu
suris tarkuotas
tada majonezas ir ant virsaus viska apdeti pievagrybiu marinuotu puselem ir apibarstyti svogunu laiskais girl_in_dreams.gif

nu man super crazy.gif
Tiny
500g varškės (pusriebės)
2 kiaušiniai
5-6 šaukštai cukraus
Miltų apie stiklinė kažkur. Svarbu ne per daug pridėt
1 šaukštelis kepimo miltelių
žiupsnelis druskos
1 šaukštas degtinės, brendžio ar dar kokio daug laipsnių turinčio skystimėlio. Mažiau riebalų prisigeria tada.

Na ir viskas. Minkai-kepi. girl_spruce_up.gif
danka
Iš Gustavo receptų - Krabai kriauklėje

2 šaukštai majonezo
1 kiaušinis
1 stiklinė pieno
1 stiklinė miltų
žiupsnelis druskos ir cukraus
krabų lazdelių

Turi gautis tešla tirštesnė nei lietinių blynų.Dėjau po 2 šaukštus tešlos į keptuvę, tada ant viršaus krabų pjaustytų dedi ir užlenki blyną per pusę, tipo kriauklė gaunas, nu ir apkepti iš abiejų pusių. Padažui- majonezas su pomidorų padažu
Skanaus wink.gif
Rena
Keksiukai

Tešlai:
50g. sviesto
100g. cukraus
1 pak. vanilinio cukraus
1 kiaušinis
250g. miltų
2arb. š. sodos arba kepimo miltelių
125ml pieno

Įdarui:
razinos, persikai, abrokosai, braškės, na kas į galvą šaus

Paruošimas:
Minkštą sviestą sumaišyti su cukrumi ir kiaušiniu iki putų, miltus sumaišyti su sodą (ar kepimo milteliais) ir pilti šiltą pieną pakaitomis su miltais į masę.
Viską dėti į formeles, kepti 180C apie 30min., iškepus apibarstyti cukraus pudra.

P.S. aš kepiau be įdaro, tai sausoki su arbata skanu, bet kita syki būtinai ką nors į vidų įdėsiu.
Iš šios porcijos man gavosi 14 keksiukų.
tatedo
Kas mėgstat mielinius blynus tai verta išbandyti, tikrai gavosi tokie kaip ČIA nufotografuoti, purūs ir minkšti.
Levitux
Lietiniai blynai...

2 kiaušiniai
1 v. š. cukraus
¼ a. š. druskos
1 puodelis (250 ml) pieno
1 puodelis (250 ml) vandens
1,5 puodelio (225 g) miltų
½ a. š. kepimo miltelių
1/4 puodelio (4 v. š.) aliejaus arba tirpinto sviesto (dariau su aliejum, tai i keptuve nei lasiuko nereikejo pilti)

Kiaušinius išplakti su cukrumi ir druska. Supilti pieną ir vandenį, išmaišyti. Miltus persijoti su kepimo milteliais ir įmaišyti į tešlą. Gerai išmaišyti, kad neliktų gumuliukų. Galiausiai įmaišyti aliejų ar tirpintą sviestą.

Keptuvę įkaitinti ir šiek tiek patepti aliejumi. Pilti po maždaug 1/3 puodelio tešlos ir kepti ant vidutinės ugnies, kol blynas apkeps. Apversti ir apkepti kitą blyno pusę. Iš nurodyto tešlos kiekio gaunasi apie 15 blynų.

Idaras, pertrinta varske, melioninis jogurtas ir tarkuotas bananas girl_in_dreams.gif
katuke
CITATA(Tiny @ Jan 9 2011, 10:55 AM) *
500g varškės (pusriebės)
2 kiaušiniai
5-6 šaukštai cukraus
Miltų apie stiklinė kažkur. Svarbu ne per daug pridėt
1 šaukštelis kepimo miltelių
žiupsnelis druskos
1 šaukštas degtinės, brendžio ar dar kokio daug laipsnių turinčio skystimėlio. Mažiau riebalų prisigeria tada.

Na ir viskas. Minkai-kepi. girl_spruce_up.gif

Isbandyta flag_of_truce.gif Skanu good.gif
gudrene
išbandytas ir man žiauriai skanus , gal dėlto, kad dievinu viską kas su varške susiję

Varškės - aguonų pyragas " ŽIEDELIS "

Juks reikės 22 cm. skersmens atidaromos formos ( aš tokioj kepiau ) .

Tešlai :
100 g. sviesto ( dėjau gerą )
150 g. miltų ( 405D)
1 pokiukas vanilinio cukraus
2-3 did. šaukštai cukraus
2 arb. šaukšteliai kepimo miltelių .

Varškės įdaras :
350 g. varškės ( 9 proc. riebumo )
1 did. šaukštas citrinos sulčių
2 kiaušiniai
1 pokiukas vanilės
1 did . šaukštas krakmolo ( dėjau bulvių )
4 did . šaukštai cukraus
( aš dar nutarkavau citrinos zievelę , bet nebūtina ) .

Aguonų įdarui :
125 ml. pieno
4 did. šaukštai cukraus
5 did . šaukštai maltū aguonų ( su kavamale ), jei neturite nemalkite visai
1 kiaušinis
2 did .šaukštai džiūvėsėlių ( batono ) .

Eiga :
Visus tešlai skirtus produktus gerai ištrinti , turi gautis trapi tešla .
Formą išklokite kep. popieriumi ir išklokite ją tešla ( prispauskite tešlą prie dugno ) .Borto daryti nereikia .
Visus varškės idarui skirtus produktus sumaišyti , gerai išsukti ( aš pamaliau su blenderiu ) ,ir supilkite ant tešlos .
Aguonas užpilkite verdančiu pienu ( lai išbrinksta ) , ipilkite cukrų , džiuvėsėlius ir imuškite kiaušinį , gerai išmaišykite ( aš pablenderavau ) .
Aguonų masę dėkite į maišelį su antgaliu ( galite naudoti paprastą celofaninį maišelį , tik tada nukirpkite jam galiuką 1cm . skersmens ) ir ant varškės viršaus nupieškite 3 apskritimus ( lai aguonų masė smenga i varškės masę ) .
Kepti ikaitintoje orkaitėje iki 175 laipsnių , 40 min. ( pas mane kepė 1 h. )

ŠLAPIAS , NERIEBUS , PURUS PYRAGAS ......kitą kartą kepsiu iš dvigubos normos .

SKANAUS .....
tatedo
Sausainiai kai tingi kočioti tešlą, išbandytas daug kartų receptas
125 g. sviesto
150 g cukraus
225 g miltu
1 sauktas kakavos
1 kiasinis
Is mases darai rutuliukus, juos apvolioji cukraus pudroje ir dedi į skardą, prispausi šiek tiek šakute ir kepi apie 15 - 20 min. Visados darau dviguba porcija ir miltų man dedasi daugiau.

Ir ŠITIE išbandyti, trapūs ir skanūs flag_of_truce.gif
Tiny
CITATA(katuke @ Feb 8 2011, 09:17 PM) *
Isbandyta flag_of_truce.gif Skanu good.gif

turi but skanu juk dedam ka jau isbandem biggrin.gif
kaip smagu rasti cia dar nauju receptuku smile.gif reiks kada isbandyti smile.gif 4u.gif
dlambliukas
PYRAGAS SU VARŠKE (receptas iš SM)

Taigi, šiam pyragui reikės:
Tešlai:
2 kiaušinių
1 stiklinės cukraus
200 g sviesto
3 stiklinių miltų
1 arbatinio šaukštelio kepimo miltelių
Įdarui:
1 kilogramo varškės
4 kiaušinių
cukraus ir kitų priedų pagal skonį

Eiga:
Sviestą ištirpiname, suberiame cukrų, sumušame kiaušinius ir gerai išsukame. Beriame miltus ir kepimo miltelius ir gerai išminkome tešlą. Dedame ją valandai į šaldytuvą.
Varškę sumaišome su kiaušiniais ir cukrumi.
Į kepimo popieriumi išklotą skardą sutarkuojame pusę atšaldytos tešlos, dedame įdarą ir užtarkuojame likusią tešlą.
Kepti 180C temperatūros orkaitėje 30-50 min, kol pyragas gražiai pagels.
Skanaus 4u.gif
dlambliukas
TINGINIO VIŠTIENA (receptą kažkada užtikau SM)

Reikės:
Vištienos
Poros svogūnų
Didelės morkos
200 g ryžių
Indelio konservuotų žirnelių
Virinto vandens
Sviesto
Druskos ir prieskonių pagal skonį

Eiga:
Vištieną iš vakaro pamarinuojame norimu būdu. Aš smožyjau su pomidorų padažu, aliejumi, raudonėliu, baziliku ir citrinpipiriais.
Pakepinam ant gabalėlio sviesto smulkintą svogūną ir tarkuotas morkas. Dedame pakepintas daržoves į kepimo indo dugną. Tada pilame nuplautus konservuotus žirnelius ir ant viršaus nuplautus ryžius. Pabarstome norimais prieskoniais. Užpilame karštu virintu vandeniu taip, kad būtų per pirštą virš ryžių. Tada dedame marinuotą vištieną. Uždengiame folija.
Kepame maždaug 200C orkaitėje apie porą valandų, likus kokioms 20 min nuimame foliją ir leidžiame mėsytei dar paskrusti.

Skanaus 4u.gif
Kivilė
Močiutės keksas su uogiene (receptas iš IKI Savaitėlės žurnaliuko)

Reikės:

2 stikl. kefyro
miltų
3 kiaušinių
1 stikl. aliejaus
1 stikl. cukraus
1 stikl. tirštos uogienės
1 a. š. cinamono
1 a. š. kepimo miltelių
gvazdikėlių.

Kiaušinius suplakite su cukrum, supilkite aliejų, uogienę, kefyrą, suberkite prieskonius. Įmaišykite kepimo miltelius ir miltus (miltų reikia tiek, kad gautumėte grietinės tirštumo tešlą). Viską gerai išmaišykite, supilkite į formą ir kepkite 150 laipsnių orkaitėje. Aš kepiau apie 1 val., nors recepte nurodyta 40 min.
Tiny

Tortas "Juodas Miskas"

Tesla: (vienam biskvitui)
3 kiausiniai
150 gr. cukraus
100 gr. margarino
150 gr. miltu (g.b. ir maziau, viskas priklauso nuo kiausiniu dydzio, tesla t.b. kaip tirsti grietine)
3 arb. sauks. kakavos
1 arb. saukst. sodos

Tortui reikia 2-ju biskvitu

Kremas:
450 ml. grietineles 36%
200 gr. cukraus (geriau cukraus pudros, bet tada 250 gr.)

Idaras:
200 gr. visniu, g.b. is kompoto, uzsaldytu ir pan.

Lakstu sulaistymui:
Visniu degtine, likeris, sirupas ir pan. (AS SULAISČIAU SU SIRUPU BET JI SKIEDZIAU VANDENIU NES BUTU PER SALDU )

Tarpinis sluoksnis:
200 gr. juodo sokolado
3 valg. sauks. pieno

Paruosimas:
1. Kiausinius suplakti su cukrum. Istirpinti magrarina, leisti jam siek tiek atvesti ir maisant pilti i kiausiniu mase, ideti kakavos, miltu ir gesinta soda. Kepti 180 laipsniu orkaiteje apie 20-30 min. Patikrinti su pagaliuku. Taip kepti du biskvitus

2.Isplakti su cukrum grietinele

3. Istirpinti sokolada su pienu ir leisti siek tiek atvesti (ŠITO SLUOKSNIO PATARIU NEDARYTI O VIETOJ JO TIESIOG TEPTI GRIETINELES KREMA)

4. Kiekviena biskvita su siulu padalinti i du biskvitus. Bus keturi sluoksniai. Kiekviena sulaistyti sirupu ar degtine.

5. I pirma biskvita deti puse kiekio vysniu, tolygiai paskirstyti puse plaktos grietineles, toliau deti antra biskvita, ant jo pilti sokoladine mase, deti trecia biskvita, ant jo likusias vysnias ir grietinele, dedam paskutini biskvita. Kad tortas butu lygus, siek tiek paspausti rankomis.

Papuosimas kaip kam patinka. Galima uzpilti sokoladu, galima plakta grietinele ir pabarstyti sokoladu, zodziu Jusu fantazija.

Paruosta torta laikyti saldytuve.
Skanaus

gal kas susigundys velykoms seimyna palepinti girl_in_dreams.gif
dlambliukas
Mesos kukuliai padaze

Reikes:
Kukuliams: kiaulienos farso, kiausiniu, svoguno, cesnako, prieskoniu, bulkos mirkytos vandeny.
Padazui: ½ st vandens, 1 v.s. garstyciu (geriau kad kuo astresnes butu), 1 v.s. pomidoru padazo, 1 v.s. grietines, 1 v.s. majonezo, 1/2 v.s. guinness alaus padazo (galima ir nedeti), prieskoniu.

Eiga:
Pasigaminame kiaulienos farsa taip kaip megstame, bet geriau, kad gautusi truputi kietesne mase, nei kad gaminant kotlietukus.
Dubenelyje susimaisome padazo ingridientus ir gerai paprieskoniname.
Is farso mases formuojame norimo dydzio kukuliukus. I karsciui atsparu inda dedame kukuliukus ir apipilame padazu. Padazas turetu apsemti kukuliukus (as dazniausiai is dvigubos normos gaminu) arba jei neapsemia, tada reikia nuolat apipilti padazu. Uzdengiame inda ir kepame 200C temperaturoje apie valanda. Po to dar 5-10 kepame be dangcio, kad graziai apskrustu.
Mes valgeme su ryziais ir svieziu darzoviu salotom.
P.S. atsiprasau uz nuotrauka, nespejau nufotkinti, o jau MB prisistate wink.gif

Tai yra mūsų forumo 'lo-fi' (žemos kokybės) versija. Kad peržiūrėti pilną versiją su daugiau informacijos, formatavimu ir paveikslėliais prašome paspausti čia.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.